סדרת קישורי חיים

               הראשון בסדרה                           השני בסדרה

לספר דיגיטליbook2

המסע שלכם אל עבר האושר מתחיל בסדרת – קישורי חיים

קישורי חיים היא סדרה המאפשרת לכם למצוא את המדרגה הנעלמת ולטפס באמצעותה אל עבר איכות חיים טובה יותר במישורי החיים השונים, החל מהמישור האישי, דרך המישור הזוגי ועד המישור החינוכי.

הסדרה מאפשרת לכל אחד ואחת מכם לעבור תהליך קוגניטיבי התנהגותי באופן מסודר ומובנה. קריאה, התבוננות והפנמת הסדרה, תאפשר לכם למצוא, להתוודע, להיחשף ולחשוף את כל צדדי האני שלכם, להתוות דרך ברורה בחיי היום יום, ולהרחיב את אפשרויות הבחירה שלכם לצד המימוש האקטיבי של האדם שאתם.

 

הסדרה מושתתת על מטרה נעלה והיא: להוציא אתכם מהסבל היום יומי אותו אתם חווים במהלך חייכם ו"להשיט" אתכם אל חוף מבטחים, למקום בו הנפש תצליח להיות מאוחדת ושלמה עם עצמה. מנוחת הנפש, יחסים רגועים ושלווים ונחת מהילדים זה המוטיב של סדרת קישורי חיים.

באמצעות הסדרה תצליחו למצוא את האלמנטים הנסתרים בחייכם, המהווים חיבור ממשי ויוצרים את היחס ואת ההקשר בין דבר אחד למשנהו, בין אדם לזולתו ובין כל חלקי האני עם עצמם ועם המציאות. כדי למצוא את האושר בחייכם ולהרגיש שלמים עם עצמכם, עליכם להסיר את המכשולים התודעתיים וזאת כדי שתצליחו להיות פנויים וכך יתפנה לכם זמן לחשוב על עצמכם, על מערכת הקיום שלכם, ועל נפשכם. רק כך תוכלו להכיל את עצמכם.

 

הכניסה אל המסע לחיפוש עצמי תזכך את נפשכם. התבוננות אל תוך האני, ההבנה מה מניע אתכם ומהו החיבור שלכם אל עצמכם, היא שתאפשר לכם להיוולד מחדש ולהבין כי אתם מרכז היקום.

הסדרה תלמד אתכם לעקוב אחר תהליכי הנפש (אשר מקבילים אל תהליכי בריאת העולם). תוכלו להכיר את נבכי נפשותיכם ולהתעסק בנושאי הבדידות והנפרדות וכמובן תמצאו לעצמכם את הדרך הסלולה והבטוחה ביותר לצאת מהם לצמיתות ולהשיג את האחדות המיוחלת.

 

באמצעות קישורי חיים תצליחו להתחבר אל המציאות בה אתם חיים. כישורי חיים חייבים להיות מחוברים ומקושרים לעצמכם, למציאות ועליהם להיות תואמים לסיטואציות החיים ולמערכות היחסים שאתם מנהלים. לגלות כיצד להתמודד עם אותה המציאות ולהבין את מהות מערכות היחסים אותם אתם רוקמים וכיצד נכון להיכנס אליהן בבטחה ולשאוב מהן רוגע וביטחון. תגלו מהי מערכת זוגית מיטיבה ותבחינו מי הם בני הזוג המקיימים את מערכת היחסים (שניכם ביחד וכל אחד לחוד) ובאשר לילדיכם, תצליחו להבין מהי מערכת יחסים שבין הורים לילדים וכיצד נכון להתנהל בה.

 

כל אדם מוצא עצמו לעיתים מנותק נפשית ומבודד, לכאורה עזב את נפשו ואין הוא מוצא דרך לחזור (לאחר ההתרחקות), כך שהוא אינו פנוי לרקום מערכות יחסים נוספות.

המסע שלכם בחזרה לעצמכם, הוא להבין כיצד לחזור לעצמכם לאחר שביצעתם תהליכים אובייקטיביים ולימדתם עצמכם להתייחס לזולת ולשים עצמכם בצד. 'קישורי החיים' מסייעים לכם לעבד את האני על ידי צורתו החיצונית ומאפשר לכם להגדיר עצמכם מחדש ע"י סובייקטיביות מעובדת, רק כך תפעלו מתוך נוכחות מלאה ועוצמה פנימית.

 

לרכישה בווצאפ לחץ כאן