זוגיות מוצלחת

זוגיות מוצלחת

זוגיות מוצלחת

אחת הסוגיות היותר מעסיקות בתקופה זו היא סוגיית הזוגיות הטובה או בשמה האחר קשר זוגי. אחוזי הגירושין הולכים וגוברים משנה לשנה ויותר ויותר נוצר הצורך להבין מהי זוגיות מוצלחת. אך כדי להבין מהי זוגיות מוצלחת צריך להבין קודם מהי זוגיות.

למעשה קשר זוגי נוצר תוך הבנה הדדית המבוססת על כבוד עצמי המוגדר כנכבדות. אהבה וזוגיות אינם סתם צמד מילים אשר רובם ככולם מחפשים ותרים אחריהם, אלו הם אשר מקנים את הסיפוק והאושר הפנימי אותם בני אדם מחפשים.

לא נוכל להגיע לאושר וסיפוק ללא הבנת הדרך לאהבה המוגדרת כזוגיות. אהבה היא התוצאה של ההולכים בדרך של זוגיות. אם על כל דבר ודבר, כל מחשבה, כל דיבור או מעשה תחשוב באופן זוגי ולא באופן אינדיבידואלי עצמאי ונפרד תוכל להגיע לאהבה זוגיות.

עצות לזוגיות אינם מספיקים כדי ליצור אהבה המחזיקה לאורך זמן, אהבה יציבה דורשת ממך ללמוד ולדעת את הדרך. לא מספיק לרצות אהבה, או לדבר אהבה, זוגיות אהבה היא דבר נרכש על ידי השקעה מעשית, טיפוח והשקיית מערכת היחסים הזוגית.

כאשר יש זוגיות ואהבה יש השפעה ישירה על מערכת היחסים בינך ובין ילדיך. זוגיות והורות הם הפסגה אליה אנו שואפים במערכות היחסים שלנו. לא מספיק רק לטפח את הזוגיות ולשכוח מהילדים, כמו כן לא מספיק לטפח את הקשר הנפשי עם הילדים ולשכוח מהזוגיות כמו שלא נכון יהיה לטפח את עצמך ואת צרכיך האישיים ולזנוח את הזוגיות.

לכן, זוגיות מוצלחת מתחילה מהקשר שלך עם עצמך, כאשר אתה פנוי להכיל את בת זוגתך אתה נכנס לקשר זוגי, ומשם הדרך קצרה לייצר קשר נפשי עמוק עם ילדיך.

 

בלוגים נוספים

כתיבת תגובה