ייעוץ בחינוך ילדים

מכון תבין

"אמור לי ואשכח, למד אותי ואזכור, שתף אותי ואלמד" בנג'מין פרנקלין

 

מפגשי ייעוץ חינוכי במכון תבין

מתקשים להשליט סדר ומשמעת לילדיכם? עומדים חסרי אונים אל מול ילדים הנוהגים בכם בחוסר כבוד? רוצים להשיב לחייכם את הסמכות ההורית? רוצים להקנות לילדיכם הרגלים חיוניים להמשך החיים? אתם לא לבד!

במכון תבין, הפועל במגוון רחב של תחומי ייעוץ והדרכה לחיים, תוכלו לצאת למסע חינוכי העוסק בעולמם הרגשי- אישי של ילדיכם, וכל זאת במטרה להשיב לידיכם את הסמכות ההורית וליצור לילדיכם סביבת חיים מלאת משמעת, אתגר ועניין.

 

לגדל ילד שמח ומאושר שיודע מה הוא רוצה מעצמו, ילד בריא בנפשו שמעסיק את עצמו, שיודע ליצור קשרים חברתיים טובים בעל תחושת ביטחון עצמי ומנהיגות

מפגשי הייעוץ החינוכי המתקיימים במכון תבין, מנוהלים על ידי מיכאל אלר, מייסד המכון ואבי תורת שיטת המדרגה הנעלמת, המהווה מקור השראה לכלל מפגשי הייעוץ המתקיימים במכון. במסגרת מפגשי הייעוץ החינוכי, תוכלו גם אתם להיחשף לעקרונות השיטה ולגלות דרכה את האמצעים העומדים לרשותכם בכל הנוגע לבניית מערכת רגשית-אישית וחינוכית ביניכם ובין ילדיכם.

מטרת המפגשים היא לסייע לכל אחד ואחת מההורים שביניכם, לקחת אחריות ושליטה מלאה על חינוך ילדיו, וזאת במסגרת עיצוב עתידו ואישיותו של הילד. בדומה לכל מפגשי הייעוץ האחרים המתקיימים במכון תבין, גם מפגשי הייעוץ החינוכי מיושמים באמצעות ארבעה שלבים הכוללים את שלב האבחון, שלב הייעוץ, שלב ההדרכה ושלב ה-ליווי והתמיכה האישית המוענקת לכם להמשך הדרך.

במהלך המפגשים, ההורים ילמדו כיצד להכתיב לילד את סדר יומו, כיצד להטמיע בו תחושת ביטחון עצמי ומנהיגות, כיצד להעשיר את עולמו הפנימי של הילד, ומעל הכול, כיצד להקנות לילד ערכים חיוניים והרגלים מעוררי השראה לחיים.

 

קחו שליטה על חייכם ועל חיי ילדיכם. הפיקו הנאה מתהליך הצמיחה ומהתקשורת עם ילדיכם. אתם אלו שיכולים לקבוע מי ומה הוא יהיה ולאן הוא יגיע, וזאת באמצעות ההכרה עם עולמו האישי – (איך הוא חווה את העולם ומה בראש סדר העדיפויות שלו וכיצד עליכם לפעול). 

 

מפגשי ייעוץ חינוכי- למי הם מיועדים?

מפגשי הייעוץ החינוכי המתקיימים במכון תבין, מיועדים לכל אחד ואחת מההורים שביניכם המעוניינים להטיב עם עצמם ועם ילדיהם, וכל זאת כחלק בלתי נפרד מהאחריות והסמכות ההורית המוטלת על כל אחד ואחת מהם. מפגשי הייעוץ החינוכי מהווים תהליך כוללני מחד ופרטני מאידך, במסגרתו נבחן יחדיו את המכלול המשפחתי והסביבה הקרובה המשפיעה באופן ישיר ועקיף על התנהגויותיו של הילד, יכולותיו הלימודיות וכיוצא בזה.

 

ילדים מובילי דיעה ובעלי ביטחון עצמי הם ילדים שיצרו עבורם חיים חזקים. "אני מזמין גם אתכם לייצר עבור ילדיכם חיים שלמים יותר ומלאי ביטחון עצמי"

 

לפניה מהירה לחץ כאן

שלכם,

מיכאל אלר, חוקר נפש ויועץ חינוכי.

 

 

נשמח לייעץ לכם

למפגש הכרות ראשון ללא עלות או התחייבות

צרו קשר