ייעוץ זוגי המלצות

ייעוץ זוגי המלצות

ייעוץ זוגי המלצות

כאשר אנשים נגשים לתהליך של ייעוץ זוגי בדרך כלל הדבר הראשון שהם מבקשים לדעת זה מי ממליץ, קצת לקרוא על היועץ או לקבל איזושהי המלצה על מטפל זוגי וכו'.

ייעוץ זוגי מומלץ אינו בהכרח ייעוץ זוגי מתאים. הדבר הראשון שעל בני זוג לדעת או לברר היא העובדה כי צריך להיות התאמה ושפה משותפת עם היועץ.

יועץ זוגי מתאים הוא יועץ המתאים את עצמו לצרכים המשותפים של בני הזוג, יועץ רגיש היודע להתאים את הטיפול לבני הזוג.

ייעוץ זוגיות טוב הוא ייעוץ המצליח להביא את בני הזוג למצב של הבנה הדדית והבנת המבנה הזוגי והמשפחתי שלהם, זה הפותח להם דלת להצליח לנהל מערכת יחסים תקינה.

 

ייעוץ זוגי דתי

כאשר יועץ מבקש לעזור לבני הזוג להביא את עצמם למצב תקין, יהיה עליו להתחבר לשורשים עמוקים ומהותיים המבוססים על יסודות היהדות, וזאת בכדי שיוכל להכיל את מצוקתם של בני הזוג.

ייעוץ זוגי לדתיים הוא ייעוץ זוגי עמוק המכיל בתוכו את הקשרים וההקשרים ליסודות היהדות והחיבור אל השורשים העמוקים של כל אדם.

כאשר טיפול זוגי דתי כולל ומכיל בתוכו את יסודות היהדות הריהו כולל, מקיף ומגמד את צרותיהם ובעיותיהם של בני הזוג. פתאום הכל נראה הרבה יותר קטן ובר שליטה.

יעוץ זוגי דתי, עשיר יותר מייעוץ המבוסס רק על יסודות של פסיכולוגיה או של פילוסופיה. למעשה בייעוץ זוגי דתי אנחנו עולים לשלב נוסף בחיי הזוגיות.

בלוגים נוספים

כתיבת תגובה