ייעוץ זוגי

מכון תבין

"אהבה כמו האש אינה יכולה להתקיים ללא תנועה מתמדת" מתוך הספר אמרות

 

מפגשי ייעוץ זוגיים במכון תבין

המערכת הזוגית שלכם נמצאת במצב של שחיקה? התשוקה אבדה? מוצאים את עצמכם עסוקים בניסיונות לשנות את בן/בת הזוג? מתקשים להתעלות יחד מעבר למסגרת הטכנית של חיי היומיום? מרגישים שבן/ת הזוג איננו מבין אתכם? אתם לא לבד!

במכון תבין, הפועל במגוון רחב של תחומי ייעוץ והדרכה לחיים, תוכלו לצאת למסע זוגי משותף המבוסס ברובו על הדינאמיקה התקשורתית בין בני הזוג. מטרת המסע היא לאפשר לכל אחד ואחת מבני הזוג למצוא את מקומו בתוך המערכת וליהנות מהקשר הזוגי והמשותף.

 

החיים בתוך אי ידיעה, מריבות, סכסוכים, ויכוחים, יוצרים משברים ומונעים את האושר והחיים הטובים שנועדו לנו. מדוע מערכת היחסים שלכם נראית כפי שהיא ומה ניתן לעשות כדי לשפר אותה?

 

מפגשי הייעוץ הזוגיים המתקיימים במכון תבין, מנוהלים על ידי מיכאל אלר, מייסד המכון ומפתח שיטת המדרגה הנעלמת המהווה מקור השראה למפגשי הייעוץ הזוגי. במהלך המפגשים, בני הזוג נדרשים להתמודד עם כל הסוגיות הנלוות לקשר הזוגי ביניהם, כאשר התהליך המשותף אותו הם חווים נועד להפגישם עם חוקי התקשורת הגלויה והסמויה האחראית על בניית טיב היחסים ביניהם.

מפגשי הייעוץ הזוגיים במכון תבין הינם תהליך מורכב מחד וקצר מועד מאידך, שבמהלכו בני הזוג יוצקים אור מחודש למבנה הזוגי אותו הם מנהלים, וכל זאת על מנת להוביל את המערכת הזוגית שלהם למקום טוב, משתף ותקשורתי יותר, ועל מנת להפוך את המערכת למקום בו כל פרט מוצא סיפוק עצמי במסגרות החיים המשותפות.

 

אל תסתפקו בחיבוק פיזי, נשיקה או באמירה של 'אני אוהב אותך', לפני שתדעו מהי משמעות המילים, מה הן עושות לזולת ואיך הוא מפרש אותם

 

העיקרון המרכזי הנלווה למפגשי הייעוץ הזוגיים המתקיימים במכון תבין, הוא יצירת דינאמיקה תקשורתית בין בני הזוג, המאפשרת תיקון ובנייה מחדש של כל מערכת זוגית.

 

מפגשי ייעוץ זוגי- למי הם מיועדים?

מפגשי הייעוץ הזוגי המתקיימים במכון תבין, נועדו לכל אחד ואחד מהזוגות שביניכם המעוניינים לחזק את הקשר הבן זוגי ולקחת אותו לרמות הכי גבוהות. באמצעות מפגשי הייעוץ, תוכלו גם אתם לדעת כיצד לנהל את הקשר הזוגי ביניכם וכיצד להפיח בו חיים חדשים ויציבים לאורך זמן.

"אני מזמין גם אתכם ליהנות ממסע זוגי ומשותף המבוסס על ההבנה כי אנו בוחרים בכל יום ובכל רגע מחדש את בן הזוג שלנו"

 

לפניה מהירה לחץ כאן

 

שלכם,

מיכאל אלר, חוקר נפש ויועץ זוגי.

 

 

נשמח לייעץ לכם

למפגש הכרות ראשון ללא עלות או התחייבות

צרו קשר