ייעוץ אישי

מכון תבין

"אתה לא יכול ללמד אדם שום דבר, אתה רק יכול לעזור לו למצוא את זה בתוך עצמו" גליליאו

 

מפגשי ייעוץ אישי במכון תבין

מתקשים לממש את עצמכם ולהביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הטמון בכם? מתמודדים עם תחושת ריקנות, בדידות או חוסר שייכות? סובלים מאפיסת כוחות מנטאלית וחוסר מוטיבציה? אתם לא לבד! במכון תבין, הפועל במגוון רחב של תחומי ייעוץ והדרכה לחיים, תוכלו לצאת למסע קוגניטיבי-רגשי, המיועד לצרכי מיקוד ופיתוח האישיות, וכל זאת באמצעות מפגשי ייעוץ אישיים שמטרתם: נטילת אחריות אישית ובחירה מודעת בכל רגע נתון במהלך החיים.

 

"הבעיה הסבוכה ביותר היא החיים בבדידות ונפרדות. כאשר האדם מרגיש חוסר שייכות לסביבה ומנותק מעצמו, זוהי הרגשה נוראית" מיכאל אלר.

 

כדי להיטיב עם החיים, חשוב שתרגישו את עצמכם, שתדעו מי אתם, מהם הכוחות הטמונים בכם, וכיצד ניתן להפעיל את אותם כוחות נפשיים באמצעות מודעות עצמית, רק כך תוכלו להסתכל במראה ולאהוב את מי שאתם.

 

מפגשי הייעוץ האישיים במכון תבין מנוהלים על ידי מיכאל אלר, מייסד המכון ומפתח שיטת המדרגה הנעלמת לפיתוח האישיות, שיטה המהווה מקור השראה למפגשי הייעוץ. מפגשים אלו נועדו לסייע גם לכם להכיר בכוחות הטמונים בכם, להיחשף אל המרחב התודעתי הקיים בכם, להגדיל את שטח המחשבה החופשית, ובעיקר, לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנתב את חייו למקום בו הנפש תחווה אושר, סיפוק עצמי והנאה.

 

מפגשי הייעוץ האישיים במכון תבין, מתנהלים במסגרת מסע קוגניטיבי-רגשי המורכב מארבעה שלבים מרכזיים: אבחון, ייעוץ, הדרכה ו-ליווי ותמיכה, כאשר בכל אחד מהשלבים נעשה ניסיון אמיץ וכנה להבין מהו המכלול המרכיב את הווייתכם, החל מעברכם, דרך מערכות היחסים בהם אתם מעורבים ועד לאופי החלומות אותן תרצו להגשים בעתיד. מטרת המסע המתקיים במסגרת מפגשי הייעוץ האישי, היא להוביל אתכם לנקודה בה תוכלו לחולל שינוי משמעותי בחייכם, וכל זאת בהתאם לרקע האישי והסביבתי ממנו מגיע כל אחד ואחת מכם.

 

למי מיועדים מפגשי הייעוץ האישיים במכון תבין?

מפגשי הייעוץ האישיים במכון תבין מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לגלות בכוחות עצמו את מקור האנרגיה של חייו. מפגשים אלו מצריכים מכם רצון עז וכנה לחולל שינוי בחייכם, וכל זאת על מנת להוביל את חייכם למקום טוב יותר, בו תוכלו להצליח תוך כדי נטילת אחריות אישית על עברכם ועתידכם כאחד.

 

"אני מזמין באופן אישי כל אחד ואחת מכם לחוות, לדעת ולהבין כיצד פועלת שיטת המדרגה הנעלמת בחייו של כל פרט"

 

לפניה מהירה לחץ כאן

שלכם,

מיכאל אלר, חוקר נפש ומפתח השיטה.

 

 

נשמח לייעץ לכם

למפגש הכרות ראשון ללא עלות או התחייבות

צרו קשר